Morbid Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Keep It Brutal
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Varg Vikernes

Go down 
+4
PUTNIK!
DSTRY
Painkiller
Slayer_Angel
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Slayer_Angel
King
Slayer_Angel


Female Broj postova : 213
Age : 32
Lokacija : foreverdark woods
Registration date : 02.02.2008

Varg Vikernes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Varg Vikernes   Varg Vikernes - Page 2 Icon_minitimeuto vel 05, 2008 10:08 pm

Ma on uopće ne baca loše svjetlo na metal...Njegovo ime je postalo sinonim za black metal...A to ne može biti loše...
[Vrh] Go down
http://undergroundangel.blog.hr
Dragon Slayer
Feeling like home



Broj postova : 62
Age : 33
Registration date : 05.02.2008

Varg Vikernes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Varg Vikernes   Varg Vikernes - Page 2 Icon_minitimečet vel 21, 2008 9:32 pm

Ne može bit loše? Koji ste vi panjevi XD Aj sad mi objasnite koje su vaše vrijednosti? ĐŠto vi cijenite kod ljudi? To što ubijaju druge iz uvjerenja(što nimalo ne opravdavam jer se ubojstvo ne može opravdat. Tko ima pravo da drugom oduzme život?!) i pali crkve?! Nisam neki veliki kršćan ali svejedno mi to nije baš preinteligentno od njega... Čemu to paljenje crkvi? šta je on time dokazao? I po čemu je on tako fascinantan?
[Vrh] Go down
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

Varg Vikernes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Varg Vikernes   Varg Vikernes - Page 2 Icon_minitimečet vel 21, 2008 11:09 pm

Dragon Slayer je napisao/la:
Ne može bit loše? Koji ste vi panjevi XD Aj sad mi objasnite koje su vaše vrijednosti? ĐŠto vi cijenite kod ljudi? To što ubijaju druge iz uvjerenja(što nimalo ne opravdavam jer se ubojstvo ne može opravdat. Tko ima pravo da drugom oduzme život?!) i pali crkve?! Nisam neki veliki kršćan ali svejedno mi to nije baš preinteligentno od njega... Čemu to paljenje crkvi? šta je on time dokazao? I po čemu je on tako fascinantan?

Jebem vam sve gleda se muzika a ne kog je on ubio i šta je radio u životu,kak se oblačio,el mu lijeva čarapa bila veća od desne ugl. puca vam kurac šta je radio,čovjek je napravio veliki napredak što se tiče blacka i zato ga se cjeni,a što se tiče ubojstva nitko nezna pravi razlog na netu može pisat šta god hoćeš al tko zna koji je pravi razlog,euronymous je to zaslužio jer je bio mamina maza i nije imo pravo jebat Varga u mozak,a mislim Euronymous kao vođa crnog kruga BJEEEŽ TAM,a to što se tiče crkva sam naprijed nisam sotonist,ali ruku na srce ko da se crkva drži nekih stvari jaki ti vjernici i Bogovi podanici kad su pedofili napumpa časnu igra sado mazo igrice sa ženom crkva je u kurcu i da Bog postoji crkva samo kvari to uvjek je kvarila i uvjek če i kvarit tak da lijepo od njega što je palio crkve po meni se treba skurit svaka crkva i izbrisat trag kršćanstva jer jebeš krščanstvo ak su ti popovi i te pizde praktički gori od nas kao vjeruju u Boga prave se pametni a boli ih kurac za sve i boli njih kurac kad netko dođe na ispovjed s nekim problemom tam ga jebe bez veze da moli tolko i tolko oče naša i zdravo Marijo i kao sve bi trebalo bit ok aha znaš da bude,meni je u životu ok imam stvari koje mi trebaju al to ne zahvaljujući Bogu nego mojim starcima i frendove i ovak neke stvari ništ od toga mi nije Bog stvorio nego je jednostavno došlo a za neke stvari smo sami zaslužni i naši roditelji,tak da ja podržavam Varga ok pretjero je što je ovog ubio al jbg šta je tu je,ali čovjek je napravio puno toga što se tiče blacka i ne obožavaju ga za bez veze,a i zanemarite šta je napravio pa jebe mu mater zika i njegov život se zasebno gledaju i da sad me prsti bole od tipkanja ne želim se snikim svađat samo evo da se vidi kak mi gledamo na njega I NISAM SOTONIST.
[Vrh] Go down
DSTRY
Admin
DSTRY


Male Broj postova : 275
Lokacija : Sunja
Registration date : 02.02.2008

Varg Vikernes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Varg Vikernes   Varg Vikernes - Page 2 Icon_minitimečet vel 21, 2008 11:16 pm

gle xD nemam nist protiv njega, ono glazba ok lik se potrudio ali jebiga nekvalitetno je sto se tice glazbe, a ono podrzavam ga u glazbi, stim paljenjem djelomicno, jer ono neam nist protiv boga, ali imam protiv jebene crkve i njihovog nametanja pravila i pizdi materini. a ono jebg ne mogu reci da mi se burzum svidja jer pogle npr usporedi burzum i evo myrkgrav, oba su 1 man band a razlika je onak OGROMNA po kvaliteti tak da.... a sto je palio crkve, stim nista nije postigo nit ce iko ikad postic onak kad gaahl prica tam kao podrzavam to i toga ce biti vise u buducnosti,aj onda onak ak si faca zapali Smile
koje filozofije, wtf zast ja uopceo vo komentiram a ni ne zanima me?
[Vrh] Go down
Dragon Slayer
Feeling like home



Broj postova : 62
Age : 33
Registration date : 05.02.2008

Varg Vikernes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Varg Vikernes   Varg Vikernes - Page 2 Icon_minitimesub vel 23, 2008 12:18 am

I wintersun je zapravo one man band pa je po kvaliteti iznad svih black metal bendova, a ima elemenata blacka. I Jari voli black pa je to utjecalo na njegovu glazbu. Recimo on je po meni faca. Takav čovjek koji ne pravi idiotske scene i ozbiljno se bavi glazbom je za mene uzor. A sad me zanima koja je čar black metala? Nikoga ja ne pokušavam uvrijediti niti reći da je black metal loš, ali zanima me zašto netko voli slušati takvu glazbu... pa eto molim vas.
[Vrh] Go down
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

Varg Vikernes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Varg Vikernes   Varg Vikernes - Page 2 Icon_minitimesub vel 23, 2008 5:27 pm

Dragon Slayer je napisao/la:
I wintersun je zapravo one man band pa je po kvaliteti iznad svih black metal bendova, a ima elemenata blacka. I Jari voli black pa je to utjecalo na njegovu glazbu. Recimo on je po meni faca. Takav čovjek koji ne pravi idiotske scene i ozbiljno se bavi glazbom je za mene uzor. A sad me zanima koja je čar black metala? Nikoga ja ne pokušavam uvrijediti niti reći da je black metal loš, ali zanima me zašto netko voli slušati takvu glazbu... pa eto molim vas.

Ne mislim se ni ja svađat ovo meni ni nije svađa XD,ma wintersun je prejeben bend jedva čekam da izda time XD,ali jari nije napravio ono šta je Vrg što se tiče muzike Varg je prvi isfuro taj ful žešći black mislim Quorthon je baš black isfuro vokal,sotonističku lyricsi bla bla ali Varg je isto napravio velik poso što je isfuro takvu muziku točnije takav black i to ti je blekerima u srcu kud je jebeno još je i prvi isfuro takav stil,a i ne valja ti uspoređivat bendove:/al fkt pogotovo ko ovo sad wintersun i burzum jer je to ful drugačija muzika,ti imaš drugačije gledanje na to sve,ja imam drugačije gledanje svatko ima drugačije gledanje na sve to tak da treba zajebat priču najbolje XD
[Vrh] Go down
Dragon Slayer
Feeling like home



Broj postova : 62
Age : 33
Registration date : 05.02.2008

Varg Vikernes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Varg Vikernes   Varg Vikernes - Page 2 Icon_minitimened vel 24, 2008 3:37 pm

Ma znam da nije ista muzika. Svatko ima svoj ukus i sve ja to razumijem. Al mene zanimala ljepota koju nalaziš u black metalu i razlog zbog kojeg ga slušaš...
[Vrh] Go down
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

Varg Vikernes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Varg Vikernes   Varg Vikernes - Page 2 Icon_minitimečet vel 28, 2008 6:47 pm

Dragon Slayer je napisao/la:
Ma znam da nije ista muzika. Svatko ima svoj ukus i sve ja to razumijem. Al mene zanimala ljepota koju nalaziš u black metalu i razlog zbog kojeg ga slušaš...

heh to sam ti napiso XD,ma ok je,dok nisi neka pizda koja podjebava pljuje ono šta drugi slušaju jer ti ne slušaš ok je,tak da svaka čast,u biti sto se tice mog gledanja na black i varga nemoram ni pisat sve sam reko. Smile
[Vrh] Go down
Dragon Slayer
Feeling like home



Broj postova : 62
Age : 33
Registration date : 05.02.2008

Varg Vikernes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Varg Vikernes   Varg Vikernes - Page 2 Icon_minitimepet vel 29, 2008 5:19 pm

očito moram postavit konkretno to pitanj... Smile Voliš melodije kod black metala, ritmove, riječi,vokale ili što? Koji dio te glazbe ti je lijep? Sad ne mislim na inovativnost pojedinaca u tom pravcu već ljepotu glazbe... Kužiš? Very Happy Meni je recimo Wintersun predobar bend zbog odličnih melodija, harmonija. Volim blast beatove i malko brutalnije bubnjanje, Jari mi ima odličan vokal(i brutal i clean), o solažama da ne govorim. Cijela atmosfera mi je super. Eto takve argumente ja tražim od tebe.
[Vrh] Go down
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

Varg Vikernes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Varg Vikernes   Varg Vikernes - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 04, 2008 12:28 am

Dragon Slayer je napisao/la:
očito moram postavit konkretno to pitanj... Smile Voliš melodije kod black metala, ritmove, riječi,vokale ili što? Koji dio te glazbe ti je lijep? Sad ne mislim na inovativnost pojedinaca u tom pravcu već ljepotu glazbe... Kužiš? Very Happy Meni je recimo Wintersun predobar bend zbog odličnih melodija, harmonija. Volim blast beatove i malko brutalnije bubnjanje, Jari mi ima odličan vokal(i brutal i clean), o solažama da ne govorim. Cijela atmosfera mi je super. Eto takve argumente ja tražim od tebe.

Kod blacka točnije kod starog blacka volim to što je produkcija klošarska,jebeno mi je kad dere jedan te isti ritam,vokal mi je jeben,a ilyricsi pogotovo uvjek ima jebene tekstove,e sad da ne pišem bibliju od metala mi je više manje sve dobro jedino mi power nije baš nešt i trash sve manje i manje slušam,sve je to dobro ne volim se držit samo jedne vrste metala
[Vrh] Go down
Dragon Slayer
Feeling like home



Broj postova : 62
Age : 33
Registration date : 05.02.2008

Varg Vikernes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Varg Vikernes   Varg Vikernes - Page 2 Icon_minitimesri oľu 05, 2008 2:49 pm

e to sam tražio od tebe. Ok
[Vrh] Go down
Sponsored content





Varg Vikernes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Varg Vikernes   Varg Vikernes - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Varg Vikernes
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Morbid Heaven :: Metal Music :: Black Metal-
Forum(o)Bir: