Morbid Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Keep It Brutal
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Što me živcira?!

Go down 
+8
Gretha
Bloodhemn
Pandora
Ivo Gregurević
phantom_fuxor
DSTRY
Slayer_Angel
Death_In_Life
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Borgir
Feeling like home
Borgir


Male Broj postova : 80
Age : 31
Lokacija : u sobi
Registration date : 05.02.2008

Što me živcira?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što me živcira?!   Što me živcira?! - Page 2 Icon_minitimesri vel 06, 2008 10:33 pm

DSTRY je napisao/la:
fallen angel je napisao/la:
me živcira mjesto u kojem živim,
knjigovodstvo, matematiku

ista stvar ovdje

dobrodošli u klub
[Vrh] Go down
Death_In_Life
Feeling like home
Death_In_Life


Male Broj postova : 70
Age : 33
Lokacija : ..in the middle of nowhere..
Registration date : 03.02.2008

Što me živcira?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što me živcira?!   Što me živcira?! - Page 2 Icon_minitimečet vel 07, 2008 10:09 pm

iritira me jebena zadaća iz knjigovodstva..
svaki jebeni dan..
iritira me jebeno buljenje u mene ko da sam utjelovljenje boga isusa..
ružne ljude koji se rugaju ljepšim od sebe..
dvoličnim osobicama..
cure koje su kao na djeti a sve deblje..
smrad kanalizacije..
bivši razred iz osnovne..
""časnu"" sestru.. kuja.. smrdi joj iz usta ko da su neki lešinari ispovraćali lešine koje su pojeli.. i koje su napola probavite..
FFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJ..
[Vrh] Go down
Borgir
Feeling like home
Borgir


Male Broj postova : 80
Age : 31
Lokacija : u sobi
Registration date : 05.02.2008

Što me živcira?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što me živcira?!   Što me živcira?! - Page 2 Icon_minitimečet vel 07, 2008 10:29 pm

Mene živcira glupa profesorica iz Zemljopisa jer je stara glupa kuja koja nam voli srat, tako i ovu babu iz hrvatskog koja mora srat svaki put da ću ja nekog ubosti sa svojim spike-om, da ništa ne vidim od svoje kose. Kravetina glupa.
[Vrh] Go down
DSTRY
Admin
DSTRY


Male Broj postova : 275
Lokacija : Sunja
Registration date : 02.02.2008

Što me živcira?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što me živcira?!   Što me živcira?! - Page 2 Icon_minitimečet vel 07, 2008 10:44 pm

hahahaha
[Vrh] Go down
Aquila
newb
Aquila


Male Broj postova : 41
Lokacija : Bogu iza nogu xD
Registration date : 05.02.2008

Što me živcira?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što me živcira?!   Što me živcira?! - Page 2 Icon_minitimečet vel 07, 2008 10:48 pm

mene zivciraju neki ljudi iz mog razreda
[Vrh] Go down
http://www.endorama.bloger.hr/
DSTRY
Admin
DSTRY


Male Broj postova : 275
Lokacija : Sunja
Registration date : 02.02.2008

Što me živcira?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što me živcira?!   Što me živcira?! - Page 2 Icon_minitimečet vel 07, 2008 11:02 pm

haha ja? Mislim da te zivciraju iste osobe ko i mene
[Vrh] Go down
Slayer_Angel
King
Slayer_Angel


Female Broj postova : 213
Age : 32
Lokacija : foreverdark woods
Registration date : 02.02.2008

Što me živcira?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što me živcira?!   Što me živcira?! - Page 2 Icon_minitimečet vel 07, 2008 11:07 pm

Borgir je napisao/la:
Mene živcira glupa profesorica iz Zemljopisa jer je stara glupa kuja koja nam voli srat, tako i ovu babu iz hrvatskog koja mora srat svaki put da ću ja nekog ubosti sa svojim spike-om, da ništa ne vidim od svoje kose. Kravetina glupa.

Ja bih sve takve stavila u plinsku komoru na kratki predah od miješanja u tuđe živote.
[Vrh] Go down
http://undergroundangel.blog.hr
phantom_fuxor
Feeling like home



Broj postova : 72
Registration date : 04.02.2008

Što me živcira?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što me živcira?!   Što me živcira?! - Page 2 Icon_minitimepet vel 08, 2008 2:58 am

Death_In_Life je napisao/la:
iritira me jebena zadaća iz knjigovodstva..
ružne ljude koji se rugaju ljepšim od sebe..

šta je tu loše? ti bi radje da se paris hilton (LOL) ruga tebi? XD
[Vrh] Go down
phantom_fuxor
Feeling like home



Broj postova : 72
Registration date : 04.02.2008

Što me živcira?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što me živcira?!   Što me živcira?! - Page 2 Icon_minitimepet vel 08, 2008 3:12 am

da nastavim... mene živcira sisata ženska koja zavađa pola grada i onda svima daje i sa svima si je dobra a obični je kurviš...

živcira me slayerica sa ovog foruma jer je sexy umišljena Razz (pizda Razz )
živcira me FER faks na kojem sam ja trenutno, likovi su ono do yaya nabrijani da te sruše, pa sam pao 2 predmeta (mat i programiranje ) a programiranje mi najjače bilo
dodjem na uvid u zadnji ispit di je trebalo 8/30 ostvarit da prodjes
i ja imo 5.5 :S neznam kako al ok.. i gledam prvi zadatak 4.5 rekoh wtf... i pitam šta tu ne valja (a zadatak doma isprobo 100% točan) i kaže ona meni pa šta će ovo šta će ono, to ti ne treba, to nije zdrava logika rekoh jebote ja i FER i sve po spisku i otišo i bacio joj papire u glavu xD
boli me kurac glupača glupa mene našla zajebavat... drugi put ću ić profi ( dekanu muahahahahaha )

zatim živciraju me FERovci, većina njih koje sam upoznao su ili poremećeni ili neke budale koje nemaju veze sa životom, dodje mi jedna ženska i ja ono na msnu bok rekoh.. iz iste grupe i dam joj link sa uncyclopedije ( ono di pišu sranja o svemu ) link na 100 worst movies ever i ova meni počne srat da nisam dovoljno jebao, da sam seksualni manijak, popizdi i blocka me, rekoh WTF, onak druga jedna je glupa da me srce boli (to se samo tako kaže) blockala me na msnu iz nepoznatih razloga, a onda u menzi mi dodje i sjedne samnom i neš klafra, ja sam samo šutio mrš u pizdu reko jebote mene ćeš zajebavat, slušo mjuzu na playeru muiahahahaha >D
da jedna ženska je isto poremećena, kad faks nije još počeo na forumu od faksa se dogovorili da se svi upoznamo i to i da na msnu imamo svi adrese i rekoh ajd...
i sad jedna Emilija ti onako dodje i kaže da ide na more na Rab ili Hvar di već... uglavnom i ja ti kažem pazi da te dalmoši ne siluju (onak u šali) xD
i ova meni počne srat isto da sam poremećen ovo ono... WTF WTF ??? još joj onak objasnim da sam se zajebavao i sve... ova i dalje svoje tupi, onda onak na faksu dodje da me upozna WTF ??? rekoh jebote ferovci i svi po spisku da bar rikli.. šteta što se nije unska urušila a ne kupska ( ulica pored fera xd )

dalje živcira me kad me neki pederčina na codu 4 ubi na istom mjestu 20 puta, na neki gay način :S

živcira me cowboy koji u 1 ode spavat :S a trebam ga da mi senda par pjesama

živcira me jebena kurva ispod mog kreveta... aha sorry to je moja lutka dolly xD
[Vrh] Go down
DSTRY
Admin
DSTRY


Male Broj postova : 275
Lokacija : Sunja
Registration date : 02.02.2008

Što me živcira?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što me živcira?!   Što me živcira?! - Page 2 Icon_minitimepet vel 08, 2008 5:01 pm

phantom_fuxor je napisao/la:


dalje živcira me kad me neki pederčina na codu 4 ubi na istom mjestu 20 puta, na neki gay način :S

živcira me cowboy koji u 1 ode spavat :S a trebam ga da mi senda par pjesama

živcira me jebena kurva ispod mog kreveta... aha sorry to je moja lutka dolly xD

hahahahhahhaha pedercina iz coda, pa bokte kak te uvjek moze ubit na istu foru? xD

pa idem oko 1 spavat jer bokte moram ujutro u 6 se budit , a lako tebi ni ne ides na predavanja sam se zajebavas


a kurva ispod kreveta LOL, no comment!
[Vrh] Go down
Borgir
Feeling like home
Borgir


Male Broj postova : 80
Age : 31
Lokacija : u sobi
Registration date : 05.02.2008

Što me živcira?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što me živcira?!   Što me živcira?! - Page 2 Icon_minitimepet vel 08, 2008 11:51 pm

Mene trenutno živcira jedna osoba na msn-u
[Vrh] Go down
DSTRY
Admin
DSTRY


Male Broj postova : 275
Lokacija : Sunja
Registration date : 02.02.2008

Što me živcira?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što me živcira?!   Što me živcira?! - Page 2 Icon_minitimesub vel 09, 2008 12:02 am

mene zivciraju jebeni psi oko moje kuce, ne prestaju lajat isus mater kad jednom popizdim sve cu ih poklat!
[Vrh] Go down
Borgir
Feeling like home
Borgir


Male Broj postova : 80
Age : 31
Lokacija : u sobi
Registration date : 05.02.2008

Što me živcira?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što me živcira?!   Što me živcira?! - Page 2 Icon_minitimesub vel 09, 2008 12:14 am

DSTRY je napisao/la:
mene zivciraju jebeni psi oko moje kuce, ne prestaju lajat isus mater kad jednom popizdim sve cu ih poklat!

uzmi sačmarnicu, efektivnije je
[Vrh] Go down
madame death
newb
madame death


Female Broj postova : 21
Age : 32
Lokacija : bedex
Registration date : 17.02.2008

Što me živcira?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što me živcira?!   Što me živcira?! - Page 2 Icon_minitimened vel 17, 2008 10:44 pm

mene žifcira škola,prokleta gimnazija i ja kaj sam se opće tam upisala
emači-to jednostavno treba eliminirati sa ovog svijeta
živcira me kad mi se sere a nemam gde
.....još bum dodavala
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što me živcira?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što me živcira?!   Što me živcira?! - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što me živcira?!
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Morbid Heaven :: Offtopic :: Spam-
Forum(o)Bir: