Morbid Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Keep It Brutal
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Tuko sam ju satima...

Go down 
+5
Polaris
DSTRY
Slayer_Angel
Bloodhemn
Ivo Gregurević
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Ivo Gregurević
Feeling like home
Ivo Gregurević


Broj postova : 57
Lokacija : Zg
Registration date : 04.02.2008

Tuko sam ju satima... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... - Page 3 Icon_minitimeuto vel 05, 2008 3:54 am

šta je ovo...koji ovo okurac..ste vi normalni...tu se opisuju iskustva vezana uz nasilje nad ženom...kakve tu gluposti bacate..jeli ?? jeli rekoh
[Vrh] Go down
Ivo Gregurević
Feeling like home
Ivo Gregurević


Broj postova : 57
Lokacija : Zg
Registration date : 04.02.2008

Tuko sam ju satima... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... - Page 3 Icon_minitimeuto vel 05, 2008 3:55 am

JEBAT ĆU VAM SVE
[Vrh] Go down
lady_of_nothing
newb
lady_of_nothing


Female Broj postova : 13
Age : 31
Lokacija : Sisak
Registration date : 03.02.2008

Tuko sam ju satima... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... - Page 3 Icon_minitimeuto vel 05, 2008 8:11 pm

maštovita sam?


Jedna lijepa djevojčica,po imenu Dolly,bila je veoma znatiželjna te je pitala mamu kako dijeca dolaze na svijet. Majka ju je posjela u krilo,pogladila po kosi te prozborila-"Eto vidiš Dolly,već imaš 6 godina i stvarno je vrijeme da saznaš da te nije donesla roda. Ti postojiš zbog 5 litara pivi,šampanjca i prilično puno domaće šljivovice(=
Bila sam mlada i luda,te sam si malko popila i odvela tvog navodnog oca u mrak! Skinula sam ga...obuhvatila nogama njegov vrat...nakon tog sam gurnula jednu nogu među njegova bedra,a drugom obrlila njegove kukove..ah baš mi ga je lijepo uvalio..nakon toga sam ga zajašila ko konja...pa sam kasnije,dok mi je on milovao grudi ja svojim prstima milovala svoj klitoris i korijen njegova kurca. Nakon toga sam se spustila u čučanj,čvrsto uhvatila zanjegove gležnjeve,pa se lagano spuštala na njegov kurčić.
Primala sam ljubljenog milimetar po milimetar u sebe..u svoj anus...nakon toga sam mu pomoću lubrikanta u gelu i jagodica prstiju kružno masirala njegovu rozetu..te kuckala psrtima prema nešto dubljim regijama...to je rezulitiralo uzdasima zadovoljstva... Naravno..savršen orgazam zajamčen (=....E i sad ću te lijepa moja curice isprstenjačit kako bi vidjela kakav je to osjećaj otprilike...(="
Naravno...svašta joj je radila..a Dolly se samo smješkala i smješkala(=
[Vrh] Go down
DSTRY
Admin
DSTRY


Male Broj postova : 275
Lokacija : Sunja
Registration date : 02.02.2008

Tuko sam ju satima... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... - Page 3 Icon_minitimeuto vel 05, 2008 9:24 pm

hahahahha n1, ovaj to si negdje copy paste il? sama izmislila? Laughing
[Vrh] Go down
lady_of_nothing
newb
lady_of_nothing


Female Broj postova : 13
Age : 31
Lokacija : Sisak
Registration date : 03.02.2008

Tuko sam ju satima... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... - Page 3 Icon_minitimeuto vel 05, 2008 10:31 pm

naravno da sam sama smislila...(=
[Vrh] Go down
Slayer_Angel
King
Slayer_Angel


Female Broj postova : 213
Age : 32
Lokacija : foreverdark woods
Registration date : 02.02.2008

Tuko sam ju satima... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... - Page 3 Icon_minitimeuto vel 05, 2008 10:42 pm

lady_of_nothing je napisao/la:
maštovita sam?


Jedna lijepa djevojčica,po imenu Dolly,bila je veoma znatiželjna te je pitala mamu kako dijeca dolaze na svijet. Majka ju je posjela u krilo,pogladila po kosi te prozborila-"Eto vidiš Dolly,već imaš 6 godina i stvarno je vrijeme da saznaš da te nije donesla roda. Ti postojiš zbog 5 litara pivi,šampanjca i prilično puno domaće šljivovice(=
Bila sam mlada i luda,te sam si malko popila i odvela tvog navodnog oca u mrak! Skinula sam ga...obuhvatila nogama njegov vrat...nakon tog sam gurnula jednu nogu među njegova bedra,a drugom obrlila njegove kukove..ah baš mi ga je lijepo uvalio..nakon toga sam ga zajašila ko konja...pa sam kasnije,dok mi je on milovao grudi ja svojim prstima milovala svoj klitoris i korijen njegova kurca. Nakon toga sam se spustila u čučanj,čvrsto uhvatila zanjegove gležnjeve,pa se lagano spuštala na njegov kurčić.
Primala sam ljubljenog milimetar po milimetar u sebe..u svoj anus...nakon toga sam mu pomoću lubrikanta u gelu i jagodica prstiju kružno masirala njegovu rozetu..te kuckala psrtima prema nešto dubljim regijama...to je rezulitiralo uzdasima zadovoljstva... Naravno..savršen orgazam zajamčen (=....E i sad ću te lijepa moja curice isprstenjačit kako bi vidjela kakav je to osjećaj otprilike...(="
Naravno...svašta joj je radila..a Dolly se samo smješkala i smješkala(=


Čitav taj tekst nije toliko šokantan koliko i tvoje nepoznavanje osnova hrvatskog jezika...
[Vrh] Go down
http://undergroundangel.blog.hr
lady_of_nothing
newb
lady_of_nothing


Female Broj postova : 13
Age : 31
Lokacija : Sisak
Registration date : 03.02.2008

Tuko sam ju satima... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... - Page 3 Icon_minitimesri vel 06, 2008 12:54 am

joj pa daj,što smo ogorčeni.. oćete me odma na lomaču jer pišući zajebanciju ne obraćam pažnju na ije i je,č i ć,sleng..xD
ironično je još što sam jezična gimna hihih
ma ja sam se samo malo zanjela,zamišljajući one scenice hihih Embarassed
zato nemoj zamjerit što sam devojka koja se ponaša ko da joj gramatika nije jača strana tongue

e da...imam zanoktice Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

Tuko sam ju satima... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... - Page 3 Icon_minitimesri vel 06, 2008 12:58 am

Ma jebem vam gramatiku i te pogreške i te sitnice,boli vas kurac važno da se piše XD
[Vrh] Go down
DSTRY
Admin
DSTRY


Male Broj postova : 275
Lokacija : Sunja
Registration date : 02.02.2008

Tuko sam ju satima... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... - Page 3 Icon_minitimesri vel 06, 2008 1:01 am

pa ono skuzjo sam sve staj napisla bokte e, dobra prica bokte to iz iskustva il?
[Vrh] Go down
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

Tuko sam ju satima... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... - Page 3 Icon_minitimesri vel 06, 2008 1:06 am

DSTRY je napisao/la:
pa ono skuzjo sam sve staj napisla bokte e, dobra prica bokte to iz iskustva il?

Ne pljujem jer ima greške,da to ne bi mislili,jer ono što sam napiso tak ispada XD,nek ima greške jebeš greške,ko to danas gleda XD
[Vrh] Go down
lady_of_nothing
newb
lady_of_nothing


Female Broj postova : 13
Age : 31
Lokacija : Sisak
Registration date : 03.02.2008

Tuko sam ju satima... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... - Page 3 Icon_minitimesri vel 06, 2008 1:15 am

e pa fala bloodhemnu na podršci (=


a ovaj..sanjine...hmmn nije iz iskustva...nisam baš tak daleko išla Embarassed
[Vrh] Go down
Ivo Gregurević
Feeling like home
Ivo Gregurević


Broj postova : 57
Lokacija : Zg
Registration date : 04.02.2008

Tuko sam ju satima... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... - Page 3 Icon_minitimesri vel 06, 2008 1:57 am

e šta serete bezveze?? kakva kurvinska DOLLY boga ti...ko je tuko ženu,satima minutama,sekundama...gazio ju traktorom..o tom je tema a ne o trčanju po livadi u nedjeljno popodne...
[Vrh] Go down
Slayer_Angel
King
Slayer_Angel


Female Broj postova : 213
Age : 32
Lokacija : foreverdark woods
Registration date : 02.02.2008

Tuko sam ju satima... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... - Page 3 Icon_minitimesri vel 06, 2008 2:07 am

Ivo Gregurević je napisao/la:
e šta serete bezveze?? kakva kurvinska DOLLY boga ti...ko je tuko ženu,satima minutama,sekundama...gazio ju traktorom..o tom je tema a ne o trčanju po livadi u nedjeljno popodne...

Care.
[Vrh] Go down
http://undergroundangel.blog.hr
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

Tuko sam ju satima... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... - Page 3 Icon_minitimesri vel 06, 2008 2:09 am

Ivo Gregurević je napisao/la:
e šta serete bezveze?? kakva kurvinska DOLLY boga ti...ko je tuko ženu,satima minutama,sekundama...gazio ju traktorom..o tom je tema a ne o trčanju po livadi u nedjeljno popodne...

Isuse XD Jebem ti sve tak da znaš
[Vrh] Go down
Ivo Gregurević
Feeling like home
Ivo Gregurević


Broj postova : 57
Lokacija : Zg
Registration date : 04.02.2008

Tuko sam ju satima... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... - Page 3 Icon_minitimesri vel 06, 2008 2:18 am

M O L I M ? ti to meni ? ?
[Vrh] Go down
Bloodhemn
King
Bloodhemn


Broj postova : 163
Registration date : 03.02.2008

Tuko sam ju satima... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... - Page 3 Icon_minitimesri vel 06, 2008 2:19 am

Ivo Gregurević je napisao/la:
M O L I M ? ti to meni ? ?


ne
[Vrh] Go down
fallen angel
newb
fallen angel


Female Broj postova : 23
Age : 32
Lokacija : 3 miles from nowhere
Registration date : 03.02.2008

Tuko sam ju satima... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... - Page 3 Icon_minitimesri vel 06, 2008 11:07 am

ok... ako nikakvo dobro ne može izaći iz jednog rebra kaj nas toliko pazite i mazite i volite i kupujete nam...
jer netko ipak treba roditi djecu, a??
ako nekoga ne volim to su onda šovinisti... jer oni znaju samo lijepo sjedit i češkat se po jajima...
pa kak netko može uopče imati takva razmišljanja??
[Vrh] Go down
http://poisonwords.blog.hr
Ivo Gregurević
Feeling like home
Ivo Gregurević


Broj postova : 57
Lokacija : Zg
Registration date : 04.02.2008

Tuko sam ju satima... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... - Page 3 Icon_minitimesri vel 06, 2008 11:47 pm

ma na kojoj si ti drogi?
[Vrh] Go down
Borgir
Feeling like home
Borgir


Male Broj postova : 80
Age : 32
Lokacija : u sobi
Registration date : 05.02.2008

Tuko sam ju satima... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... - Page 3 Icon_minitimesub vel 09, 2008 2:29 am

Na kojoj si ti?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tuko sam ju satima... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tuko sam ju satima...   Tuko sam ju satima... - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tuko sam ju satima...
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Morbid Heaven :: Offtopic :: Sex-
Forum(o)Bir: